Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace
 
Aktuální slevy na kotle   |   Nejoblíbenější kotle   |   Kotle na pelety   |   Kotle na tuhá paliva
 
Diskuzní fórum Inzerce Magazín

Nápověda > Uživatelé
Výhody registrace


Diskusní fórum

Pokud budete do diskusního fóra vkládat příspěvky jako registrovaný uživatel, tak je budete moci na rozdíl od anonymních příspěvků nejenom upravovat (úprava anonymně vložených příspěvků není možná kvůli zamezení jejich úpravy ostatními anonymními uživateli), ale i k nim připojovat ilustrační obrázky nebo fotografie. Diskusní příspěvek ovšem nelze upravovat a doplňovat tehdy, pokud již na tento příspěvek navazují další diskusní příspěvky.

Další výhodou, kterou diskusní fórum poskytuje registrovaných přispěvatelům, je vytváření seznamu vložených příspěvků (U ostatních přispěvatelů se tento seznam vytváří pouze podle IP adresy, díky čemuž může obsahovat příspěvky více anonymních přispěvatelů). Registrovaní uživatelé mohou na rozdíl od anonymních přispěvatelů využívat také rychlý přehled reakcí připojených k vlastním příspěvkům.

U příspěvků, které do diskusního fóra vložil registrovaný uživatel, se zobrazuje jméno a příjmení autora (pokud není jméno a příjmení uvedeno při registraci, tak se zde zobrazuje uživatelské jméno), které jsou zároveň odkazem na výpis informací o uživateli. Zde mohou návštěvníci nalézt například adresu elektronické pošty, číslo ICQ nebo adresu oblíbených webových stránek uživatele. Součástí výpisu informací o uživateli je i počet příspěvků vložených do diskusního fóra s odkazem na jejich podrobný výpis.

U uživatelů podnikatelů mohou být základní informace doplněny o název firmy, krátký popis její činnosti, adresu sídla a kontaktní údaje včetně adresy webových stránek. Jméno firmy se zobrazuje za jménem uživatele u každého jím vloženého příspěvku.

Registrovaným uživatelům nezasíláme žádné zprávy ani jejich uživatelské údaje neposkytujeme žádným dalším subjektům.

Na serveru Energoportál.cz se můžete zaregistrovat prostřednictvím jednoduchého webového formuláře.


Úvodní stránka | Informace o serveru | Reklama na Energoportál.cz | Kontaktní údaje | Podněty a připomínky
(c) owp media s.r.o. 1999 - 2022